Inteligentny dom

Inteligentny dom to określenie na zintegrowany system zarządzania urządzeniami elektrycznymi w lokalach mieszkalnych. Firma oferująca takie rozwiązania dopasowuje je do indywidualnych potrzeb, łącząc ogrzewanie, klimatyzację i oświetlenie w jeden system. Sterowanie całością odbywa się przy pomocy panelu dostarczanego po wykonaniu prac instalacyjnych.
Marzysz, aby mieć inteligentny dom? Obecne na rynku rozwiązania pomogą ci spełnić marzenie! Nowoczesna instalacja elektryczna, sterowanie światłem we wszystkich pomieszczeniach, w tym również tym naturalnym, bo możesz sterować roletami w oknach, ogrzewanie, klimatyzacja, alarm, monitoring - również sterowane. Wszystkie funkcje dopasowane do twoich wymagań.
Inteligentny dom to coraz popularniejsze rozwiązanie stosowane już praktycznie w każdym nowo budowanym obiekcie. Przede wszystkim takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla mieszkańców. Sterowanie praktycznie wszystkim od bramy wjazdowej po światło w domu pilotem jest niezastąpionym rozwiązaniem, które oferuje biuro architektoniczne Z500. O zaletach domu inteligentnego można poczytać na naszej stronie www.
Zawsze marzyłeś o tym by móc swój dom nazwać inteligentnym? By czuć się w nim niemal jak w ukazującym przyszłość filmie science-fiction? Od teraz to możliwe, bowiem Twój inteligentny dom zapewni sterowanie takimi parametrami jak chociażby temperatura (ogrzewanie i klimatyzacja), dostęp światła (rolety i żaluzje) czy bezpieczeństwo (systemy alarmowe). Z500 oferuje automatykę pozwalającą na sterowanie domem za pomocą smartfona czy tabletu z każdego miejsca na ziemi. Inteligentny dom to możliwość kontroli oświetlenia, temperatury i muzyki, a także alarmów i monitoringu. Wykonujemy także rozmaite inne instalacje w domach i mieszkaniach: elektryczną, teletechniczną, alarmową, audio i video, rolet i żaluzji.