Dom zaprojektowany na miarę

Budowa własnego domu to moment przełomowy. Rodzina, najczęściej znajdująca się jeszcze na dorobku, podejmuje jedną z najważniejszych decyzji w swoim domu, mając na horyzoncie wizję wygodnego zamieszkiwania w przestrzeni stworzonej według jej indywidualnych oczekiwań. Wpływ na kształtowanie miejsca, w którym spędzi się resztę życia jest jednym z głównych czynników, zachęcających do wybudowania domu od podstaw, a nie nabywania nieruchomości na rynku wtórnym.

Nim jednakże rodzina będzie mogła przeprowadzić się do nowego lokum musi najpierw zostać wykonany cały proces budowlany, poprzedzony z kolei załatwianiem żmudnych formalności. Prapoczątkiem inwestycji jest natomiast zakup projektu, na podstawie którego będzie prowadzona inwestycja.

Pracownia architektoniczna z500.pl, będąca jedną z wiodących firm w swojej branży, może tutaj w istotny sposób pomóc swoją ofertą. Wybór konkretnego projektu bowiem zależy od wielu czynników. Niektórzy inwestorzy sięgają po gotowe rozwiązania. Inni, w dążeniu do oryginalności, decydują się na indywidualny projekt. Jeszcze inni, zapatrzeni w gotowe projekty domów byliby skłonni z nich skorzystać, chcieliby jednak wprowadzić w nich pewne zmiany, dostosowujące projekt do ich oczekiwań i warunków panujących na posesji.

Każde z tych oczekiwań może być spełnione w pracowni architektonicznej z500.pl. W ofercie tej firmy znajduje się bardzo duża baza gotowych projektów domów, od niewielkich powierzchniowo i bardzo prostych w budowie, po bardzo obszerne i skomplikowane. Każdy z nich może zostać na życzenie klienta dostosowany, poprzez wprowadzenie sugerowanych przez inwestora zmian lub adaptację szczegółów projektu do charakterystyki posesji. Wszystko w zależności od potrzeb kupującego.

Mocna stroną biura projektowego jest możliwość skierowania indywidualnych zapytań do projektantów o możliwość wprowadzeni konkretnych zmian we wskazanym projekcie wraz z jednoczesną wyceną takiej dokumentacji. Strona pracowni oferuje ponadto możliwość przeglądania gotowych projektów, posortowanych według pożądanego parametru, np. wg powierzchni użytkowej lub kosztorysowej wartości prac budowlanych.