Projekty domów

Wykonanie doskonałego projektu domu, który w pełni będzie odpowiadał wszystkim wymaganiom, wcale nie jest takie łatwe! Na całe szczęście istnieją specjaliści, do których można się z tym zwrócić i przy okazji mieć całkowitą pewność, że projekt zostanie zrealizowany dokładnie tak, jak się o tym marzyło. Biuro projektowe, które na pewno rozwiąże wszelkie trudności z wyborem projektu, z całą pewnością jest Z500. Adaptacja projektu domu, czy też tworzenie go od podstaw jest dla naszych projektantów codziennością. Dlatego też klient może mieć pewność, iż wszystko zostanie wykonane, tak jakby tego chciał!

Co zawierają projekty domów oferowane przez naszą firmę?

Projekt domu wykonany przez Z500 zawiera w sobie 4 egzemplarze pełnej dokumentacji budowlanej z oryginalnymi hologramami. Nie jest to jednak wszystko. Warto wiedzieć, co znajduje się w poszczególnych częściach sporządzonego projektu. Każdy z wykonanych planów dzieli się na 3 części. Pierwsza z nich, architektoniczna zawiera w sobie opis techniczny, a także część rysunkową, która obejmuje rzut domu, przekroje i elewacje.
Druga część, konstrukcyjna to pełen opis konstrukcji, a także część rysunkowa, która tym razem zawiera rysunek przedstawiający rozmieszczenie zbrojenia w elementach żelbetowych.
Poza tym oczywiście musi znaleźć się także część instalacyjna. Tutaj znów analogicznie znajduje się opis techniczny dotyczący zastosowania techniki i materiałów, a także rysunek z rzutami parteru, poddasza, czy instalacji elektrycznej.
FIrma Z500 dba, aby wszystko dopięte było na ostatni guzik, a klienci w pełni usatysfakcjonowani i to właśnie dlatego projekty, które finalnie trafiają w Państwa ręce, są wielokrotnie sprawdzane przez naszych najlepszych specjalistów, którzy działają w branży od dłuższego czasu i posiadają doświadczenie.