Zmiany dla ciebie

Dom to marzenie wielu rodzin i nie ma się co dziwić, ponieważ każdy potrzebuje swojej przestrzeni życiowej i ma oczekiwania, co do tego jak i gdzie chce żyć. Realizacja tych planów nie jest łatwa, ale na pewno warto się jej podjąć.

Funkcjonalny i ładny
Jaki powinien być wymarzony dom? Na pewno dla każdego inny, ponieważ jest to indywidualna kwestia, ale musi mieć wyraźnie wydzielone strefy dzienną, nocną oraz gospodarczą, przestronne i dobrze oświetlone pomieszczenia, ale też dom powinien być tani w budowie i w utrzymaniu. Trzeba też zwrócić uwagę na jego funkcjonalność oraz takie rozwiązania, które pomogą w realizacji tej inwestycji. Zanin jednak do tej realizacji przystąpimy musimy wybrać projekt, to jeden z pierwszych i najważniejszych kroków, jakie należy podjąć. Nie jest to łatwa decyzja, ale dzięki temu, że możliwa jest adaptacja projektu już gotowego to opcji jest tutaj bardzo dużo.

Projekt na twoją miarę
Warto na pewno odwiedzić pracownię architektoniczną, gdzie zapoznamy się z dziesiątkami lub nawet setkami projektów i będziemy mogli zasięgnąć fachowej opinii. Najważniejsze jest jedna to, że taki gotowy projekt możemy zmieniać i dopasowywać do swoich własnych potrzeb. Każdy ma swoje własne oczekiwania i wyobrażenie o wymarzonym domu, nie można się spodziewać, że jeden projekt przypadnie do gustu sporej liczbie rodzin. Dzięki projektantom możemy jednak zmienić kolory, układy pomieszczeń, ich rozkład, możemy zrobić też inny dach czy nawet dostosować wymiary domu do posiadanej przez nas działki. Dużym plusem jest też to, że kupowana przez nas dokumentacja zawiera, nie tylko projekt budowlany, a więc zarówno część architektoniczno - konstrukcyjną, jak również projekt instalacji wewnętrznych. Zdarza się też, że w cenie jest kosztorys inwestorski oraz zestawienie ilości materiałów. To bardzo duże udogodnienie i oszczędność czasu, a ten ja wiadomo na budowie ma bardzo duże znaczenie. W wielu pracowniach adaptacja projektu jest możliwa poprzez wybór jednego z kilku wariantów danego projektu.