Domy tradycyjne

Wybór idealnego projektu domu nie jest łatwy, ale jest możliwy. Warto, zdawać sobie sprawę, z własnych potrzeb i oczekiwań. Na miarę każdego z nich - znajdzie się dom tradycyjny. Wielu Polaków wybiera domy w tym stylu, stąd można wybierać spośród wielu dostępnych wzorów. Bogata oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku, które wciąż rosną.

Ponadczasowość
Projekty domów tradycyjnych odnoszą się do tego, co budzi zachwyt od lat. Stawiają na znane już formy i stylistyki. Wybór takiego projektu jest bezpieczny, bo w starszych wersjach, sprawdziły go pokolenia. Najczęściej są to konstrukcje piętrowe z poddaszem użytkowym lub domy parterowy z wielospadowymi dachami. Takie domy, to idealne miejsca dla rodziny. Kiedy mowa o wymarzonym domku z białym płotkiem, to właśnie mowa o domu tradycyjnym. Nie znaczy to jednak, że projekty domów tradycyjnych są staroświeckie, czy nudne. Biuro projektowe zadbało o to, by w każdym domu przenikała się tradycja z nowoczesnością. Jej głównym przejawem są elementy z naturalnego drewna jako ozdoba elewacji, czy też wysokie okna. Każdy z domów jest wykonany z dbałością o oszczędności energii, która wpływa na ekonomiczne użytkowanie budynku. Taki dom, to nie tylko siedziba rodziny - to ozdoba i powód do dumy.

Praktyczność
Biuro projektowe oferuje projekty domów skrojonych na miarę. Wzornictwo i stylistyka są bardzo bogate. Można znaleźć gotowe projekty odpowiadające wielu różnym wymaganiom. Znajdą się projekty idealne dla dużych działek i tych małych. Przygotowano nawet, projekty dla wąskich i nieustawnych działek. Ponadto, każdy projekt można dostosować do potrzeb i marzeń Kupującego. Na etapie adaptacji projektu można wnieść stosowne poprawki, które dobry projekt zamienią w projekt idealny. Wystarczy sprecyzować własne oczekiwania. Potrzebny garaż? Taras? Balkon? W ofercie, znajdą się projekty będące odpowiedzią na każdy gust i na każdą kieszeń.