Jak dostosować gotowy projekt domu do własnych potrzeb?

Gotowe projekty domów maja ogromną ilość zalet. To właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup gotowego rozwiązania. Najważniejszą zaletą jest to, aby wybrać studio projektowe, które posiada prawo do wprowadzania zmian w autorskich projektach. Należy podkreślić, że nie każde przedsiębiorstwo posiada takie uprawniania, co jest sporym utrudnieniem dla klienta.

Dopasowanie budynku do wielkości działki

Pracownia architektoniczna Z500 pozwala dopasować budynek do wielkości działki. Warto wiedzieć, że istnieje szereg przepisów określających prawidłową lokalizację domu na danym terenie. Bywa to szczególnie problematyczne dla osób posiadających wąskie działki. Każdy projekt można jednak przekształcić w taki sposób, aby spełniał on powszechnie obowiązujące normy.

Na uwagę zasługuje fakt, że biuro architektoniczne Z500 współpracuje z ogromną ilością architektów z całej Polski. Dzięki temu konsultacja z projektantem może odbywać się niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Nie trzeba więc obawiać się kłopotliwych dojazdów.

Wdrożenie zmian istotnych

Zmiany istotne wymagają ingerencji w konstrukcję budynku. Często przekłada się to na zmianę gabarytów domu. Możemy dodać garaż, pomieszczenie gospodarcze, czy też zmienić rodzaj stropu oraz dachu. Możliwości są niemal nieograniczone, co daje pewność że projekt finalny spełni wszystkie nasze wymagania.

Każda korekta projektu wyceniana jest w sposób indywidualny. Nie musimy jednak obawiać się, że koszty przekroczą nasze możliwości finansowe. Adaptacja domu podlega bezpłatnej wycenie, dzięki czemu już na starcie będziemy znać kompletną kwotę do zapłaty.
Warto wiedzieć, że wdrożenie modyfikacji do gotowego projektu odbywa się o wiele szybciej, niż wykonanie dokumentacji projektowej od początku do końca. Jest to również o wiele tańsze, a więc możemy zaoszczędzić sporą ilość gotówki.