Projekty domów nowoczesnych

Nowoczesne budownictwo zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Dlaczego? Bo minimalizm jest modny! Łączenie prostych form daje niesamowite efekty, które dobrze wyglądają już teraz i tak samo będzie za sto lat. Stawiając na projekty domów nowoczesnych nie ma obaw, że popadnie się w kicz. Tu rządzi elegancja i styl.

Proste elewacje
Biuro projektowe proponuje nowoczesne domy oparte o proste formy. Ich atutem nie są wymyślne ozdoby, a łączenie ze sobą betonu i wyrazistych elementów. Bardzo często projekty domów nowoczesnych wykorzystują elementy z naturalnego drewna. Staje się ono prawdziwą ozdobą elewacji, która z czasem - tylko pięknieje. Innym wariantem są ozdobne wstawki z kamienia lub szkła. Zazwyczaj, elewacje pokrywa biały tynk zestawiony kontrastowo z dodatkami. Połączenie to nigdy nie wyjdzie z mody. Nie trzeba się, więc obawiać, że za parę lat konieczne będą gruntowne remonty i przeróbki pierwotnego projektu.

Ekonomiczne i ekologiczne
Projekty domów nowoczesnych nie muszą być nudne! Są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Ma to na celu maksymalne obniżenie kosztów życia w nich oraz zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko. Stąd domy te bardzo często wyposażone są w panele słoneczne. Projekty takich domów, zakładają że budynek nie może być tylko ładny. Musi być też funkcjonalny. Dzięki temu klient otrzymuje gotowy projekt domu o niepowtarzalnym charakterze. Intuicyjny rozstaw pomieszczeń, dużo naturalnego światła i materiały najwyższej jakości, wpływają na redukcję kosztów utrzymania. Dodatkowo - wpływają na samopoczucie mieszkańców, którzy nie są przytłoczeni zbyt ciężką formą. Takie domy to idealne miejsce do życia, dla tych którzy lubią przełamywać stereotypy i nie chcą sięgać po banalne rozwiązania. Biuro projektowe może uzupełnić projekty o dodatkowe miejsca garażowe lub dostosować układ okien, czy pomieszczeń do indywidualnych potrzeb Klienta.