Domy nowoczesne

Domy nowoczesne są prawdziwym hitem. Są proste, przestronne i bardzo funkcjonalne, więc nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na wybór i budowę domu w takim stylu.

Dla kogo?
Projekty domów nowoczesnych skierowane są do osób o wysmakowanym guście. Takich, które cenią sobie elegancję i szyk w każdej dziedzinie życia. Z całą pewnością, docenią one prostotę konstrukcji budynków, która łączy w sobie wszystko, co najlepsze.
Biuro projektowe zadbało o to by nowoczesne domy odpowiadały wszystkim potrzebom ich przyszłych mieszkańców. Z tego powodu, projekty uwzględniają intuicyjne rozmieszczenie pomieszczeń, funkcjonalne garderoby oraz wydzielone miejsca na domowe gabinety lub biura.

Wyjątkowy styl
Projekty domów nowoczesnych charakteryzują się niepowtarzalnym stylem. Stawiają odpór domom o spadzistych dachach i mieszkalnych poddaszach. Większość projektów domów nowoczesnych ma płaskie dachy. Dzięki temu pokoje nie mają niepraktycznych skosów, łatwiej je umeblować i nie traci się ani centymetra z przestrzeni użytkowej. Płaski dach może zostać zagospodarowany w formie balkonu... lub wykorzystany jako miejsce pod domową elektrownię. Dach to najlepsze miejsce na umieszczenie paneli fotowoltaicznych. Tym bardziej, że umieszczone na takiej wysokości będą niewidoczne dla przechodniów. Za to cały czas będą produkowały cenną, zieloną energię. Warto pamiętać, że w znaczny sposób zredukuje to koszty zamieszkiwania w nowoczesnym domu. A o to przecież chodzi - by żyć dobrze i tanio.

Jasne wnętrza
Projekty nowoczesnych domów zakładają wpuszczenie dużej ilości naturalnego światła do środka. Budynki mają plan otwarty, więc wewnątrz można cieszyć się jasną przestrzenią. Pozwala to na dużą swobodę w wystroju wnętrz. W tym stylu, zimny beton przeplata się z naturalnymi elementami - kamieniem lub szlachetnym drewnem. Dzięki temu, dom wpisuje się w ekologiczny trend, który bije rekordy popularności.