Nowoczesne biuro projektowe Z500

Z500 to nowoczesne biuro projektowe, które od lat zapewnia swoim klientom kompleksowe rozwiązania z branży architektonicznej. Nasza oferta obejmuje również projekty domów pasywnych.

Projektowaniem budynków mieszkalnych zajmujemy się z pasją, która zamienia naszą pracę w ekscytującą podróż od idei, aż do jej realizacji pełnej szczegółów technicznych. W Z500 mamy taką misję: projektować domy, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort. Niby banalne, każde biuro tak powie. Ale jako jedyna pracownia architektoniczna w Polsce posiadamy zagraniczne placówki, a tym samym jesteśmy marką międzynarodową, która czerpie inspiracje i doświadczenie od profesjonalistów z trzech kontynentów.

Nowatorskie biuro projektowe Z500 oferuje nie tylko dopracowane i przemyślane projekty domów, które są całkowicie zgodne z polskim prawem budowlanym. Swoim klientom zapewniamy pomoc w wyborze najlepszych materiałów budowlanych. Nasza baza wykonawców jest do Państwa dyspozycji, więc z radością dzielimy się kontaktami do najlepszych w branży fachowców.

Projektowanie domów jest naszym sposobem na życie, lecz także realizacją pasji, dlatego chętnie odpowiemy na każde, najbardziej nawet szczegółowe pytanie, dotyczące naszych projektów. Wszystko po to, abyś Ty, Nasz Klient, czuł zadowolenie i dumę z budowy własnego domu co najmniej tak wielką, jaką sprawiło nam zaprojektowanie go dla Ciebie.

W naszej ofercie znajdziesz także energooszczędne domy pasywne. Wiemy że konkurencja ma z nimi spore kłopoty, ponieważ nowoczesne technologie wymagają solidnych podstaw merytorycznych oraz dużego doświadczenia w funkcjonalnej implementacji. Na szczęście pracownicy Z500 to wykwalifikowani specjaliści, którzy projekty domów pasywnych mają opanowane do perfekcji. Dzięki temu oszczędzasz swoje pieniądze również dlatego, że oferowane przez nas rozwiązania rzeczywiście będą spełniać swoje skomplikowane nieraz i bardzo wyszukane funkcje.

Z500 jako biuro projektowe, oferujące także projekty domów pasywnych, jest liderem polskiej branży architektonicznej oraz międzynarodową uznaną marką. Serdecznie zapraszamy do współpracy!