Projekty domów pasywnych Z500

Nowoczesne rozwiązania energooszczędnych domów pasywnych wymagają od architekta ogromnej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego. W Z500 tworzymy zaawansowane technologicznie projekty, które wymiernie oszczędzają pieniądze właściciela.

Projekty domów pasywnych bywają nie lada wyzwaniem, kiedy połączyć należy funkcjonalność z niezmiennymi prawami fizyki. Jeszcze ciekawiej robi się wtedy, gdy do głosu dochodzi wysublimowana estetyka. Specjaliści z Z500 czują się wtedy, jak ryby w wodzie. To biuro projektowe, którego misją jest tworzenie bezpiecznych, oszczędnych i użytkowych domów dla każdego.

Nasze projekty nie są kalką istniejących pomysłów. Tworzymy je sami, podczas unikalnego procesu, który rozpoczyna wizja, a często nawet tylko pewna idea. Potem jest burza mózgów, z której wyłaniają się konkretne rozwiązania. Następnie praca, praca i jeszcze raz praca po to, aby Nasi Klienci otrzymywali projekty domów nie tylko zgodne z polskim prawem budowlanym, lecz również w pełni funkcjonalne, bezpieczne oraz użytkowe.

Podpisujemy się pod najdrobniejszymi szczegółami naszych projektów, dlatego z radością porozmawiamy zarówno o kwestiach ogólnych, jak i detalach. Pomożemy także zaprojektować instalację, dobrać najlepsze materiały i znaleźć profesjonalną firmę budowlaną.

Sprzedaż realizujemy poprzez nowatorską i bardzo funkcjonalną stronę z500.pl Jest ona nie tylko wizytówką firmy, lecz przede wszystkim platformą, która umożliwia szybki i prosty wybór interesującego nas projektu oraz wygodny i bezpieczny zakup. Znajdziecie tam Państwo również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i dane adresowe naszego biura projektowego.

W Z500 wierzymy, że pasja, z którą wykonujemy swoją pracę, zaowocuje zadowoleniem i szczęściem Naszych Klientów. Projekty domów pasywnych opracowujemy korzystając z doświadczeń także naszych zagranicznych pracowników, zatrudnionych w oddziałach Z500 w USA i Azji. Światowa marka zapewnia dopływ szczegółowej wiedzy technicznej z najbardziej zaawansowanych technologicznie laboratoriów globalnych producentów. Wszytko po to, aby tworzyć domy bezpieczne i oszczędne.