Projekt domu dla Ciebie

Szukasz projektu domu idealnie spełniającego Twoje kryteria? A może oczekujesz, że ktoś nakreśli najlepsze dla Ciebie rozwiązania? W obu przypadkach Z500 jest Twoim najlepszym wyborem.

Z jak zespół, który tworzymy po to, aby każdego dnia oferować naszym klientom nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania z branży projektowej. Wierzymy w to, że nasza praca pozwala ludziom doświadczyć szczęścia, które osiągalne jest tylko w zaciszu własnego domu.

Biuro projektowe
Misję Z500 realizują profesjonalni entuzjaści, dla których praca nie kończy się o godzinie 15. Swój talent i umiejętności wykorzystują do stworzenia unikalnych i funkcjonalnych projektów. Z500 to nowatorskie biuro projektowe, który klientem zajmie się kompleksowo. Nie tylko zaoferuje przemyślany projekt, lecz również pomoże w jego realizacji i odpowie na każde, najbardziej szczegółowe pytanie związane ze swoim produktem.

Doskonale wiemy, że budowa domu nie sprowadza się wyłącznie do zakupu doskonałego projektu. Dlatego chętnie podpowiadamy naszym klientom i sugerujemy rozwiązania dotyczące kwestii instalatorskich lub związanych z wyborem najlepszych materiałów budowlanych. Jesteśmy z Tobą kiedy kupujesz projekt swojego domu i będziemy przez cały czas budowy służyć naszą wiedzą, doświadczeniem oraz kontaktami.

Projekty domów pasywnych
Nie boimy się wyzwań, ani nowoczesnych trendów. W naszej ofercie znajdziesz także projekty domów energooszczędnych i pasywnych, które od twórców wymagają znajomości nie tylko najnowszych przepisów budowlanych, lecz także technologii jutra. Wyłącznie ich prawidłowa implementacja sprawi, że funkcjonalność tych rozwiązań będzie na odpowiednio wysokim poziomie. Profesjonaliści Z500 to właśnie potrafią.

Oszczędzamy Twoje pieniądze nie tylko przez energooszczędne rozwiązania. Kupując nasze projekty domów pasywnych inwestujesz również w jakość oraz wysoki poziom merytoryczny sugerowanych przez nas rozwiązań. Ściśle współpracujemy z najlepszymi producentami po to, aby ich najnowocześniejsze materiały wykorzystywać do maksimum efektywnie.