Z500 - tu znajdziesz dom swoich marzeń

Nie ma co się oszukiwać - każdy z nas patrzy na wygląd. Wygląd twojego wymarzonego domu jest szczególnie ważny, przecież to na niego będziesz patrzył, wracając codziennie z pracy. Już dziś zajrzyj do naszego katalogu i zobacz, czy znajdziesz coś dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno domy dla indywidualistów o nowoczesnym designie, jak i klasyczne, ponadczasowe rozwiązania dla tradycjonalistów. Nieważne co wybierzesz, możesz być pewny, że każdy nasz dom jest unikalny i posiada atrakcyjny wygląd - przekonaj się sam, oglądając nasze wysokiej jakości wizualizacje.

Jak znaleźć dom?
Na naszej stronie możesz w łatwy sposób wyszukać interesujący cię projekt, wybierając to, czego oczekujesz od swojego domu. Przede wszystkim powinieneś określić powierzchnię, jakiej potrzebujesz, i ewentualnie ilość pokoi. Posiadamy domy zarówno małe, mogące nawet służyć za letniskowe, jak i budynki mogące pomieścić całe rodziny, a także dwurodzinne. Możesz również wskazać, czy interesuje cię dom parterowy czy piętrowy, a także czy chciałbyś posiadać strych, piwnicę i garaż - a jeśli tak, to jak duży powinien on być. Jeśli na budowę domu masz określony budżet, możesz też określić, jaki on jest. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wygodne domy w przystępnych cenach, jak i luksusowe rezydencje wymagające większego wkładu finansowego. Kolejnymi ważnymi decyzjami, jakie musisz podjąć, jest wybór technologii budowy i ogrzewania twojego domu. Zależnie od twoich potrzeb możesz wybrać np. dom murowany, drewniany lub pasywny, a także różne instalacje grzewcze, takie jak gazową, ogrzewanie na ekogroszek, olej, paliwo stałe, dom z solarami, fotowoltaiką czy pompą ciepła. Posiadamy w ofercie także domy energooszczędne NF40.

Twój projekt
Gdy już określisz, czego oczekujesz od swojego domu, zobaczysz listę projektów spełniających twoje wymagania. Możesz obejrzeć wizualizacje każdego z nich, plan działki i rozkład pomieszczeń. Jeśli coś nie będzie ci odpowiadać, zawsze możliwa jest adaptacja projektu domu i drobne poprawki. Gdy już wybierzesz swój wymarzony dom, projekt zostanie dostarczony ci przez nasze biuro projektowe w ciągu kilku dni.