Projekt domu

Jednym z najważniejszych kroków w rozpoczęciu budowy domu jest projekt. Adaptacja projektu domu będzie łatwiejsza, jeśli skorzystamy z pomocy biura projektowego. To gwarancja i bezpieczeństwo najlepszej jakości i pomocy na każdym etapie projektowania.

Oferta Z500

Z500 jest znaną firmą projektową, cechującą się doświadczeniem i innowacyjnością. To biuro projektowe posiada w ofercie około 760 projektów, wśród których każdy klient znajdzie coś odpowiedniego. Standardowa oferta obejmuje domy z poddaszem i parterowe, także piętrowe o powierzchniach od 40 do 280 m2. Wymagający inwestor może natomiast skorzystać z propozycji rezydencji o wielkości ponad 300 m2. Każdy projektant dba o to, aby zachować oryginalny styl architektury, oferując projekty tradycyjne i bardziej nowoczesne. Inżynierowie tworzą rysunki techniczne najwyższej jakości, a konstrukcje są oparte na sprawdzonych materiałach budowlanych. Marzysz o domu drewnianym, murowanym, a może z bali lub keramzytowym? Nic prostszego - wystarczy skorzystać z oferty tej firmy, dzięki czemu szybko i oszczędnie dojdzie do budowy. Korzystając z pakietów EKO ready lub PASSIVE HOUSE można zbudować dom energooszczędny i pasywny.

Projekty domów

Jeśli klient pracuje w domu, warto rozważyć projekt uwzględniający pomieszczenia będące gabinetem / biurem. Projekt domu wybrany z myślą o pracy obejmuje zazwyczaj domy dwulokalowe i bliźniaki, dzięki czemu można przyjmować klientów i wykonywać pracę w domowym zaciszu. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest inteligentny dom, w którym urządzenia domowe mogą się ze sobą komunikować. To pozwala na automatyczne sterowanie (np. temperaturą, zamkami, monitoringiem, oświetleniem, alarmem). Do każdego projektu można zamówić dokładny kosztorys, w którym zostają uwzględnione wydatki, terminy i zaplanowane prace.

Budowa wymarzonego domu wiąże się z dużą inwestycją czasu, pieniędzy i pracy. Jednak dla chcącego nic trudnego - biuro projektowe stanowi bardzo dobrą pomoc i oszczędność czasu. Tutaj nawet najbardziej wymagający klient zostanie obsłużony zgodnie z potrzebami.