Biuro projektowe

Załatwienie wszelkich dokumentów i projektu budowy domu spędza wielu osobom sen z powiek. Doskonałym rozwiązaniem jest biuro projektowe, które stworzy nie tylko projekt domu, ale także pomoże w załatwieniu dokumentacji.

Oferta firmy Z500

Z500 jest firmą architektoniczną, pomagającą klientom także w wielu innych strefach związanych z budową domu. W pracowni otrzymamy 4 egzemplarze dokumentacji projektowej, które stworzyli najlepsi eksperci w kraju. Ponadto, firma zapewnia inne udogodnienia, które pozwolą szybciej wybudować własny dom. Biuro projektowe zajmuje się realizacją inwestycji w całości - pomaga w załatwieniu dokumentacji, dzięki czemu adaptacja projektu domu nie stanowi wielkiego problemu, a nawet w uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę. Wiedza i doświadczenie pozwalają zadbać o klienta na najwyższym poziomie, przeprowadzić go przez trudny proces przygotowań i budowy, unikając stresu i kłopotliwych sytuacji. To gwarancja najlepszej jakości materiałów, dotrzymania terminów i zachowania stałej ceny, która zostaje ustalona od początku do końca współpracy.

Zamówienie projektu

Projekt domu można zamówić poprzez stronę www (z500.pl), mailowo, telefonicznie lub osobiście u partnera firmy. Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 3 - 5 dni (w przypadku nowości lub wariantów termin może ulec wydłużeniu). Po zamówieniu otrzymamy także rękojmię i gwarancję jakości. Klient natomiast ma 14 dni na zwrot projektu, w przypadku jakichkolwiek niedogodności. Warto także zauważyć, że w każdym projekcie można dokonać zmiany - firma dołączą do projektu autorską zgodę na zmiany (np. okien, drzwi, dachu, komina itp.). W punkcie autoryzowanym Studio ADAPTACJI można dokonać wszelkich zmian, co zostanie uwzględnione bezpłatnie. Zamówienie takiego projektu jest bardzo łatwe, można to zrobić nawet w domu.

Oferta tej firmy jest o tyle ciekawa, że jest wciąż na nowo uzupełniana i zawiera najnowsze pomysły i rozwiązania technologiczne. Działanie na rynku międzynarodowym pozwoli uzyskać doświadczenie, które jest niezbędne w takiej pracy.