Znajdź projekt domu swoich marzeń!

Budowa domu to poważny wydatek finansowy, który często wiąże się z koniecznością zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Każdy, kto przymierza się do takiej realizacji, ma świadomość ewentualnych ryzyk związanych ze złym zaprojektowaniem, a w konsekwencji wadliwym wybudowaniem domu. Nie musisz się jednak tym martwić. Gwarantujemy Ci, że przygotowane przez nas projekty będą w pełni profesjonalne, a jednocześnie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jedna firma – tysiące fachowych projektów

W ofercie naszej firmy znajdziesz tysiące fachowo i precyzyjnie przygotowanych projektów budynków mieszkalnych. W zależności od Twojego wyboru jesteśmy w stanie przygotować projekt domu parterowego, tradycyjnego domu piętrowego lub też domu z energooszczędnymi rozwiązaniami. Wśród bogatej oferty naszej firmy znajdziesz projekt, który nie tylko przypadnie Ci do gustu, lecz także będzie zawierał wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą Ci realizację Twoich marzeń.

Adaptacja do konkretnych warunków

Projektując domy dbamy o każdy szczegół. Korzystając z oferowanych przez nas usług, uwzględnimy nie tylko wielkość działki, na której zostanie on wybudowany, lecz także specyfikę gruntu, a także uwarunkowania przestrzenne oraz szereg innych czynników wpływających na położenie i konstrukcję wybranego przez Ciebie domu. Możesz być spokojny. Projekt zostanie zaadaptowany z uwzględnieniem warunków miejscowych, a także – z uwzględnieniem Twoich oczekiwań.

Perfekcja projektu

Przygotowane przez nas projekty charakteryzują się perfekcją w każdym calu. Znajdziesz w nich szereg informacji o dokładnych wymiarach, metrażu, termoizolacyjności oraz konieczności zastosowania konkretnych technologii i rozwiązań konstrukcyjnych, które przełożą się na solidnie wykonaną robotę. Ponadto projekty zawierają szacunkową kalkulację budowy, dzięki czemu będziesz miał kontrolę nad finansami. Domy parterowe, piętrowe, czy z poddaszem – jesteśmy w stanie zaprojektować każde Twoje marzenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.