Usługa projektowania domu parterowego

Domy parterowe coraz bardziej zyskują na popularności głównie dzięki komfortowi, jaki gwarantują oraz prostotą połączoną z funkcjonalnością - wszystko bowiem znajduje się na jednej kondygnacji. Rozwiązanie niegdyś mało pożądane, dziś stało się przedmiotem zamówień wielu projektantów.

Dom, który jest parterowy, ale w najwyższym stylu!

Projekt domu parterowego powinien odpowiadać na zapotrzebowania rynku. W związku z tym, w naszej ofercie znajduje się cała gama różnych propozycji: począwszy od domów w stylu klasycznym, poprzez projekty nowatorskie. Dzięki temu sprosta on wymaganiom zarówno osób młodych, inwestujących w nowoczesny dom, jak i starszych, szukających klasycznych rozwiązań.

Dom, który pokochasz nie tylko za wygląd

Czy jednak projekt domu parterowego to nie tylko styl i wygląd? Przecież najistotniejszym jest, aby odpowiadał na potrzeby przyszłych mieszkańców! Projekty zawarte na naszej stronie znajdą posłuch na potrzeby każdego naszego klienta. Począwszy od niewielkich, przytulnych salonów, poprzez ekskluzywne łazienki i ascetyczne sypialnie - wśród ogromu projektów można zrealizować niemalże każde życzenie klienta. Zawarte w naszych katalogach propozycje obejmują różne style dachów, a domy są wykonane w różnorodnych technologiach, takich jak drewniana, czy murowana.

Dom, który poznasz zanim jeszcze go zobaczysz

Wszystkie dane wskazane na stronie są wiarygodne i dokładnie odwzorowują rzeczywisty stan budynku. Dzięki tak dokładnym informacjom możliwe jest zaplanowanie swojego przyszłego domu w najdrobniejszych szczegółach - począwszy od wymiarów domu, poprzez powierzchnię dachu, kończąc na detalach, takich jak wysokość ścianki kolankowej. Nasza firma zapewnia także całkowitą transparentność szacunkowych kalkulacji, w której znajdują się szczegółowe obliczenia ujęte tabelarycznie.