Oferta firmy Z500

W ofercie firmy Z500 można znaleźć wiele ciekawych projektów. Wyróżnić można między innymi: domy jednorodzinne, domy piętrowe, domy nowoczesne, domy energooszczędne oraz domy z płaskim dachem. Biuro projektowe działa od wielu lat, więc osoby tam pracujące są doświadczone pod każdym względem.

Domy jednorodzinne

Większość domów jednorodzinnych jest zbudowanych na działkach większych niż sama konstrukcja. Ogród nie jest zbyt duży, aczkolwiek wystarczający na to, aby posadzić różnego rodzaju roślinność oraz urządzić kącik wypoczynkowy. Domy jednorodzinne mają zarówno zalety, jak i wady. Ponieważ domy jednorodzinne są zwykle budowane w miejscach, w których grunty są bardziej obfite, istnieje wyraźna przewaga kosztowa na stopę kwadratową. Kolejną zaletą jest to, że domy jednorodzinne zazwyczaj mają prywatne podwórza, z których właściciele mogą korzystać i kształtować zgodnie z potrzebami. Z ekologicznego punktu widzenia domy jednorodzinne prawdopodobnie będą wymagały znacznie więcej energii do ogrzewania w chłodne dni niż budynki ze wspólnymi ścianami, ze względu na ich bardzo wysoki stosunek powierzchni do objętości. Adaptacja projektu domu jest także wykonywana przez biuro projektowe Z500.

Fantastyczny dom dla jednej rodziny

Projekt domu jednorodzinnego nie będzie, aż tak bardzo kosztowny jak mogłoby się wydawać. Projektanci wnętrz realizują wszelkie projekty na bieżąco, a także uwzględniają pomysły właścicieli domów - co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Dzięki temu, klient będzie naprawdę zadowolony z tego, jak wszystko jest rozmieszone w danym projekcie. W ofercie znajduje się również kilkaset gotowych projektów, które można zamówić na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Ta łatwa wyszukiwarka pozwoli na szybkie odnalezienie wymarzonego domu, który zachwyci wiele osób.