Dom zaprojektowany według potrzeb

Zakup projektu domu jest druga w kolejności czynnością, jaką musi wykonać inwestor noszący się z zamiarem wybudowania własnych czterech kątów. Drugą albowiem pierwszym krokiem jest zapewnienie posesji, na której inwestycja zostanie przeprowadzona. O ile wykonanie pierwszego kroku w całości spada na inwestora, o tyle zakup projektu domu przypomina nieco pobyt w sklepie delikatesowym, gdzie można wprawdzie pooglądać produkty ale ich zakup wymaga poproszenie sprzedawcy o ich podanie.

W pracowni projektowej z500.pl delikatesowa dostępność produktów jest bardzo szeroka. Licząca kilkaset pozycji baza gotowych projektów domów stale się rozrasta i urozmaica. Dzięki temu potencjalni inwestorzy, podejmując decyzję o postawieniu na konkretny model domu mają z czego wybierać. Zgromadzone w bazie projekty można posortować m.in. według takich parametrów jak powierzchnia użytkowa budynku, czy też kosztorysowa wartość prac budowlanych, jakie wiążą się z jego wykonaniem. Dzięki temu potencjalny inwestor nie musi się przedzierać przez zbiorowisko projektów, którymi nie jest zainteresowany.

Co szczególnie istotne ta pracownia architektoniczna oferują bardzo pożądaną opcję, jaką jest adaptacja projektów domów. Dzięki takiej usłudze możliwe jest dostosowanie gotowego projektu domu do indywidualnych oczekiwań inwestora, według wskazanych przez niego warunków i propozycji zmian. Przyczyną zmian mogą być także uwarunkowania, jakie istnieją na działce, na której inwestor przewiduje wykonanie budowy.

Dla osób, które cenią sobie indywidualne rozwiązania pracownia z500.pl oferuje projekty domów wykonywane na zamówienie, dzięki czemu gotowy budynek ma szanse idealnie wpisać się w otaczający go krajobraz, stając się jego integralną częścią. W przypadku skorzystania z takiej opcji inwestor ma także możliwość popuszczenia wodzy fantazji i zasugerowania wszelkich pożądanych rozwiązań.